مرتب سازی بر اساس
دسته بندی ها
همه چیز در مورد سیستم گرمکن و سردکن خودرو
همه چیز در مورد سیستم گرمکن و سردکن خودرو

سیستم گرمکن و سردکن صندلی خودرو یکی از آیپشن هایی است که بودن آن باعث می شود جذابیت ماشین چند برابر شود. با استفاده از این فناوری می توان در فصول سرد یا گرم دمای صندلی خودرو را تنظیم کرد.

55 بازدید
ویژگی های بهترین روکش صندلی ماشین
ویژگی های بهترین روکش صندلی ماشین

روکش صندلی یکی از مهمترین تجهیزات جانبی و تزیینی داخلی اتومبیل محسوب می گردد. روکش صندلی خودرو دارای انواع متنوعی بوده و هریک از آنها دارای معایب و مزایای متفاوتی هستند و در طرح ها و رنگ های مختلف به منظور زیبا سازی صندلی های خودرو مورد استفاده قرار می گیرند.

70 بازدید
روکش داشبورد خودرو و کاربردهای آن
روکش داشبورد خودرو و کاربردهای آن

در کابین داخلی خودرو برای زیباسازی و همچنین محافظت از ادوات خودرو می توان از تزئینات و لوازم جانبی استفاده کرد. داشبورد خودرو یکی از ادوات خودرو است که همیشه در معرض گرد و غبار و نور خورشید است. از اینرو احتمال نشستن گرد و غبار بر روی آن و رنگ پریدگی وجود دارد. استفاده از روکش داشبورد خودرو برای جلوگیری از آسیب به داشبورد در برابر گرد و غبار، چربی، اثر انگشت و همچنین جلوه بصری بخشیدن به کابین داخلی اهمیت زیادی دارد.

38 بازدید
نکاتی برای انتخاب رنگ مناسب روکش صندلی خودرو
نکاتی برای انتخاب رنگ مناسب روکش صندلی خودرو

رنگ مناسب روکش صندلی جذابیت بیشتری به ماشین شما می دهد. جدا از راحتی و عملکرد، روکش صندلی ماشین شما باید با طراحی داخلی ماشین هماهنگ باشد. یکی از جنبه های اصلی که در انتخاب زیبایی شناسی مناسب برای خودروی شما باید در نظر گرفته شود، رنگ است.در این مقاله به چند نکته که به شما در انتخاب رنگ مناسب روکش صندلی خودرو کمک میکند اشاره کنیم .

15 بازدید
مزایا و معایب روکش صندلی نئوپرن
مزایا و معایب روکش صندلی نئوپرن

الان در فصل پاییز هستیم و روکش های مناسبی را میتوان برای روزهای سرد پیش رو انتخاب کرد تا راحتی بیشتری را در هنگام رانندگی داشته باشیم اما در این پست میخواهیم در مورد روکش های مناسب روزهای گرم صحبت کنیم و در ادامه به انواع روکش ها برای فصول مختلف میپردازیم. این مقاله میتواند برای افرادی که در شهرهای جنوبی زندگی میکنند مفیدتر باشد علاوه بر اینکه میتوان اطلاعات عمومی ما در انتخاب روکش صندلی مناسب را افزایش دهد.

15 بازدید