مرتب سازی بر اساس
دسته بندی ها
اصول و نکاتی برای نگهداری از رنگ خودرو
اصول و نکاتی برای نگهداری از رنگ خودرو

رنگ بدنه ماشین ها، یکی از مهم ترین شاخصه ها در زیبایی شناسی خودروها می باشد. به همین خاطر محافظت و نگهداری از رنگ خودرو اهمیت بالایی دارد. همچنین رانندگانی که عاشق ماشین های خود هستند، همیشه به تمیزی و براق بودن رنگ ماشین بسیار اهمیت می دهند.با گذشت زمان، رنگ خودروی شما ممکن است محو شود، خراشیده شود یا بریده شود که می تواند ظاهر و ارزش آن را کاهش دهد. خوشبختانه، چندین اصل و نکته وجود دارد که می توانید برای حفظ بهترین ظاهر رنگ خودروی خود، از آنها پیروی کنید.

70 بازدید
مزایا و معایب روکش صندلی نئوپرن
مزایا و معایب روکش صندلی نئوپرن

الان در فصل پاییز هستیم و روکش های مناسبی را میتوان برای روزهای سرد پیش رو انتخاب کرد تا راحتی بیشتری را در هنگام رانندگی داشته باشیم اما در این پست میخواهیم در مورد روکش های مناسب روزهای گرم صحبت کنیم و در ادامه به انواع روکش ها برای فصول مختلف میپردازیم. این مقاله میتواند برای افرادی که در شهرهای جنوبی زندگی میکنند مفیدتر باشد علاوه بر اینکه میتوان اطلاعات عمومی ما در انتخاب روکش صندلی مناسب را افزایش دهد.

32 بازدید
چرم مصنوعی و مقاومت آن در برابر آب
چرم مصنوعی و مقاومت آن در برابر آب

چرم مصنوعی یکی از موضوعات مهم در میان طرفداران چرم جهان است. امروزه افراد زیادی هستند که در مورد این نوع مواد مصنوعی تعاریف زیادی میکنند. آنها اغلب چیزهایی را که مربوط به چرم مصنوعی است تمجید می کنند. آنها اغلب از استحکام و سختی استفاده از مواد می گویند. 

آنها در مورد اثرات ضد آب چرم مصنوعی میگویند و اینکه در تماس با H2O خواص خود را از دست نمی  دهند.

76 بازدید
جدیدترین فناوری ها در موتور خودرو
جدیدترین فناوری ها در موتور خودرو

پیشرفت های جدیدی هر روز در حال رخ دادن است و یکی از بزرگترین تمرکزها و پیشرفت ها در موتورهای خودرو ایجاد شده است. در این جا، برخی از جدیدترین فناوری‌هایی را که در سال‌های اخیر توسعه یافته‌اند و چگونگی بهبود وسایل نقلیه در سراسر جهان را بررسی خواهیم کرد.

55 بازدید
تاریخچه و کاربردهای کمربند ایمنی خودرو
تاریخچه و کاربردهای کمربند ایمنی خودرو

کمربند ایمنی خودرو یکی از ویژگی های ایمنی ضروری در خودروهای مدرن است. آنها با مهار سرنشینان یک وسیله نقلیه در هنگام برخورد کار می کنند و خطر آسیب دیدگی یا مرگ را کاهش می دهند. تاریخچه کمربندهای ایمنی خودروها به اوایل قرن بیستم باز می گردد و از زمان معرفی تا به حال پیشرفت های زیادی داشته است. در این مقاله با ما ( مجموعه تخصصی روکش ابراهیمی ) برند ECCCO همراه باشید تا به بررسی تاریخچه و کاربرد کمربند ایمنی خودرو بپردازیم.

71 بازدید