مرتب سازی بر اساس
دسته بندی ها
چند نمونه از روکش های جدید پژو پارس در  مجموعه ECCCO
چند نمونه از روکش های جدید پژو پارس در مجموعه ECCCO

روکش صندلی ماشین یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی خودرو است که علاوه بر زیبایی و ظاهری شیک، نقش مهمی در افزایش ایمنی و راحتی سرنشینان نیز دارد. و استفاده از آنها مزایای زیادی برای مالکان و رانندگان خودرو خواهد داشت.

127 بازدید
بررسی خودروی فیدلیتی پرایم و روکش فابریکی این خودرو در ECCCO
بررسی خودروی فیدلیتی پرایم و روکش فابریکی این خودرو در ECCCO

بعد از معرفی و عرضه کراس‌اوور دیگنیتی در ابتدای سال ۱۴۰۰، گروه بهمن دومین محصول را در تابستان با برند اختصاصی خود معرفی کرد. این محصول بهمن موتور، فیدلیتی پرایم نام دارد، اما در اصل جتور X70S است که در سال ۲۰۱۸ میلادی (۱۳۹۷ خورشیدی) توسط چری به چینی‌ها فروخته شد و به همین خاطر پیشرانه آن با دیگر محصولات چری، مثل سدان‌های آریزو و کراس‌اوورهای تیگو یکسان است. این خودرو در دو مدل ۵ و ۷ نفر در بازار ایران موجود است.

289 بازدید
نکاتی برای گرم کردن اصولی خودرو در هوای سرد زمستان
نکاتی برای گرم کردن اصولی خودرو در هوای سرد زمستان

روزهای سرد رسیده‌اند؛ سایه‌شان روی همه‌چیز افتاده است. خودروهای‌مان هم از این سرما بی‌نصیب نیستند. پس باید بیشتر حواس‌مان را جمع کنیم و با گرم کردن خودرو و دانستن نکته‌های لازم برای مراقبت از خودرو در زمستان، از مشکلات و خرابی‌های رایج این فصل برای خودروها جلوگیری کنیم. قلق‌های رانندگی‌کردن در زمستان هم از چیزهایی است که راننده‌های حرفه‌ای می‌دانند و با شناخت‌شان می‌توانید با خیال راحت به جاده‌ها بزنید. اگر درباره تمام این موارد نیاز به راهنمایی‌های بیشتر دارید، این مقاله را تا آخر بخوانید. کمک‌تان خواهد کرد.

174 بازدید
انواع خودروهای سنگین و کاربرد آنها ؟
انواع خودروهای سنگین و کاربرد آنها ؟

خودروهای سنگین جاده ای، وسایل نقلیه موتوری بزرگی هستند که برای حمل و نقل بار یا مسافر طراحی شده اند. این خودروها معمولاً از خودروهای سبک‌تر مانند خودروهای سواری یا کامیون‌های کوچک‌تر بزرگتر هستند و دارای ویژگی‌های ایمنی و عملکردی بیشتری هستند.

120 بازدید
بهترین نوع کف‌پوش خودرو
بهترین نوع کف‌پوش خودرو

یکی از مهم‌ترین وسایل جانبی هر خودرو قطعاً کفپوش آن است. برای اینکه فضای داخلی خودرو شما کاملاً تمیز و مرتب باقی بماند باید از کفپوش استفاده کنید. کفپوش‌ها انواع متفاوتی دارند.

322 بازدید