مرتب سازی بر اساس
دسته بندی ها
روش باز کردن و بستن روکش صندلی پراید
روش باز کردن و بستن روکش صندلی پراید

بیشتر رانندگان بودجه کمی را برای اکسسوری خودرو در نظر می‌گیرند. از این رو انتخاب درست این محصولات مانند روکش صندلی اهمیت می‌یابد. به طور مثال در انتخاب روکش صندلی خودرو پارامتر های زیادی به جز جنس روکش است که باید به آن ها توجه کنید.

13568 بازدید
چند مدل از شیک ترین روکش های صندلی برای خودروهای مختلف
چند مدل از شیک ترین روکش های صندلی برای خودروهای مختلف

خرید روکش صندلی شیک و زیبا یکی از مسائل مهم برای افراد می باشد که چگونه میتوانند بهترین مدل روکش صندلی را برای خودرو خود انتخاب کنند.با ما ( مجموعه تخصصی روکش ابراهیمی ) برند ECCCO همراه باشید تا با شیک ترین روکش صندلی خودرو ها و به روز ترین محصولات مجموعه روکش صندلی ابراهیمی مطلع شوید.

4163 بازدید
همه چیز در مورد صندلی برقی خودرو
همه چیز در مورد صندلی برقی خودرو

طرز قرار گرفتن صندلی بر کنترل راننده بر ماشین تاثیر زیادی دارد. صندلی ها هم مانند خودروها پیشرفت داشته اند. برخی از خودروها دارای صندلی برقی می باشند. اینگونه که تنظیمات آن به هیچ وجه دستی نیست و با فشار دادن یک یا دو کلید تنظیم می شوند.

882 بازدید
مدل های مختلف روکش صندلی پژو پارس
مدل های مختلف روکش صندلی پژو پارس

انتخاب روکش صندلی اسپرت برای اتومبیل یکی از بزرگترین دغدغه های امروزی راننده هاست. با توجه به اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم محتوای این مقاله را به بررسی مدل های روکش صندلی اسپرت پژو پارس اختصاص دهیم. جنس، قیمت، رنگ از مهم ترین فاکتور هایی هستند که هنگام خرید روکش صندلی باید به آن ها توجه نمود. در ادامه با ما ( مجموعه تخصصی روکش ابراهیمی ) برند ECCCO همراه باشید تا به بررسی بیشتری از مدل های مختلف روکش صندلی پژو پارس بپردازیم.

825 بازدید
آموزش نصب روکش صندلی خودرو
آموزش نصب روکش صندلی خودرو

امروزه بسیاری از مردم به دنبال بهترین آموزش نصب روکش صندلی خودرو هستند تا بتوانند روکش های صندلی خودرو اتومبیل خود را بدون پرداخت هزینه ای، تعویض نمایند. در این آموزش قصد داریم تا نحوه نصب روکش صندلی انواع خودرو را به شما آموزش بدهیم تا بتوانید روکش خریداری شده را به بهترین نحو نصب نمایید.

602 بازدید