مرتب سازی بر اساس
دسته بندی ها
روش باز کردن و بستن روکش صندلی پراید
روش باز کردن و بستن روکش صندلی پراید

بیشتر رانندگان بودجه کمی را برای اکسسوری خودرو در نظر می‌گیرند. از این رو انتخاب درست این محصولات مانند روکش صندلی اهمیت می‌یابد. به طور مثال در انتخاب روکش صندلی خودرو پارامتر های زیادی به جز جنس روکش است که باید به آن ها توجه کنید.

2438 بازدید
چند مدل از شیک ترین روکش های صندلی برای خودروهای مختلف
چند مدل از شیک ترین روکش های صندلی برای خودروهای مختلف

خرید روکش صندلی شیک و زیبا یکی از مسائل مهم برای افراد می باشد که چگونه میتوانند بهترین مدل روکش صندلی را برای خودرو خود انتخاب کنند.با ما ( مجموعه تخصصی روکش ابراهیمی ) برند ECCCO همراه باشید تا با شیک ترین روکش صندلی خودرو ها و به روز ترین محصولات مجموعه روکش صندلی ابراهیمی مطلع شوید.

1511 بازدید
مدل های مختلف روکش صندلی پژو پارس
مدل های مختلف روکش صندلی پژو پارس

انتخاب روکش صندلی اسپرت برای اتومبیل یکی از بزرگترین دغدغه های امروزی راننده هاست. با توجه به اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم محتوای این مقاله را به بررسی مدل های روکش صندلی اسپرت پژو پارس اختصاص دهیم. جنس، قیمت، رنگ از مهم ترین فاکتور هایی هستند که هنگام خرید روکش صندلی باید به آن ها توجه نمود. در ادامه با ما ( مجموعه تخصصی روکش ابراهیمی ) برند ECCCO همراه باشید تا به بررسی بیشتری از مدل های مختلف روکش صندلی پژو پارس بپردازیم.

219 بازدید
همه چیز در مورد صندلی برقی خودرو
همه چیز در مورد صندلی برقی خودرو

طرز قرار گرفتن صندلی بر کنترل راننده بر ماشین تاثیر زیادی دارد. صندلی ها هم مانند خودروها پیشرفت داشته اند. برخی از خودروها دارای صندلی برقی می باشند. اینگونه که تنظیمات آن به هیچ وجه دستی نیست و با فشار دادن یک یا دو کلید تنظیم می شوند.

217 بازدید
ترفندهایی برای شستشوی خودرو
ترفندهایی برای شستشوی خودرو

ماشین به عنوان خانه ی دوم بسیاری از افراد شناخته می شود. نگهداری خودرو می تواند نشان دهنده ی برخی از خصوصیات اخلاقی در افراد می باشد. بسیاری از افراد حساسیت های بسیار زیادی بر روی تمیز کردن داخل ماشین و نونوار کردن ماشین دارند. از این رو همواره در کارواش ها به سر می برند.با مراجعه به کارواش برای تمیز کردن داخل ماشین نه تنها زمان زیادی را صرف خواهید نمود، بلکه هزینه های گزافی را برای این تمیزی باید صرف نمایید.

173 بازدید