مرتب سازی بر اساس
دسته بندی ها
خدمات تخصصی خودروهای آلمانی در eccco
خدمات تخصصی خودروهای آلمانی در eccco

فضای داخلی خودرو شما به اندازه نمای بیرونی آن مهم است. اینجا جایی است که بیشتر وقت خود را در حین رانندگی سپری می کنید، و اولین چیزی است که هنگام ورود به داخل آن می بینید. به همین دلیل تمیز و زیبا نگه داشتن و محافظت از آن بسیار مهم است. خدمات تخصصی فضای داخلی خودرو شرکت ECCCO می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

10 بازدید
مزایا و معایب خودروهای برقی و بنزینی
مزایا و معایب خودروهای برقی و بنزینی

در عصر کنونی خودروهای برقی توجهات زیادی را به خود جلب کرده‌اند و دولت‌ها نیز مردم را تشویق به خرید چنین محصولاتی می‌کنند و بنابراین مهم است که درباره‌ی این خودروها اطلاعات کاملی داشته باشیم.

107 بازدید
آموزش گام به گام روش دوخت روکش صندلی خودرو
آموزش گام به گام روش دوخت روکش صندلی خودرو

مهم‌ترین ویژگی انواع روکش صندلی ماشین که منجر به متمایز شدن آن‌ها نسبت به هم می‌شود، جنس استفاده شده در ساخت است. اگر بخواهیم که روکش‌ها را در دسته‌بندی درستی از نظر جنس قرار دهیم؛ این قطعه در سه دسته چرمی، پارچه‌ای و ترکیبی از دو مورد اول (چرم و پارچه) عرضه می‌شود که هر یک ویژگی، مزایا و معایبی دارد که دانستن آن کمک بزرگی برای راننده‌ها است.

91 بازدید
کارهایی که نباید با گیربکس اتوماتیک انجام داد
کارهایی که نباید با گیربکس اتوماتیک انجام داد

بدون شک، گیربکس اتوماتیک یکی از بهترین فناوری ها در تاریخ خودرو است. می‌توانیم با اطمینان ادعا کنیم که گیربکس اتوماتیک به دلیل سطح بالایی از ایمنی که به خودروها ارائه می‌کرد، توانست عصر جدیدی را برای صنعت خودرو آغاز کند. نه تنها رانندگان حرفه ای به این سبک گیربکس علاقه دارند، بلکه رانندگان با تجربه کمتری نیز به آن علاقه دارند.

59 بازدید
آموزش بستن روکش صندلی سمند
آموزش بستن روکش صندلی سمند

نصب روکش صندلی ماشین کار سختی نیست زیرا اکثر روکش های صندلی متناسب با مدل صندلی ماشین مورد نظر شما ساخته می شوند. به سادگی صندلی ها را باز کنید، روکش صندلی مناسب را مانند یک کیسه روی قسمت مورد نظر قرار دهید و تسمه ها را محکم بکشید. قسمت انتهایی تعبیه شده در زیر پوشش، پوشش را در موقعیت خود محکم می کند.

87 بازدید